31-ročná žena porodila dieťa, ktoré čakala so 17-ročným chlapcom! On sa k tomu postavil chlapsky a …

Pri pohľade na niektoré manželské páry zistíte, že láska dokáže prekvitať v akomkoľvek veku. Najčastejšie sa táto myšlienka spája s mladými ženami, ktoré sa vydajú za bohatých mužov bez ohľadu na ich vek. Nasledujúci príbeh je ale presným opakom!

Kathleen Martin z Veľkej Británie, sa stretla so svojím budúcim partnerom na sociálnej sieti. 16-ročný Jack k nej prvýkrát prišiel, aby jej pomohol s prácou na záhrade. Avšak po niekoľkých ďalších stretnutiach sa medzi nimi začal vytvárať skutočný vzťah.

Sedem mesiacov po zoznámení, sa 30-ročná Kathleen dozvedela, že je tehotná. Stojí za to povedať, že mladý muž sa nerozhodol zutekať – pomaly sa začal pripravovať na novú rolu otca. Po falošnom poplachu sa vrátili z nemocnice, no hneď po príchode domov žene odtiekla plodová voda.

Nebudete tomu veriť, no 17-ročný Jack, ktorý ešte nemal ukončenú školu, vzal pôrod do vlastných rúk. Doktori mu cez telefón hovorili čo má robiť a aj vďaka ich pomoci na tento svet prišiel malý Jay!

Mimochodom, Jay nie je prvým dieťaťom, ktoré Katheleen porodila. Jack už má aj dve nevlastné dcéry, najstaršia z nich je len o 4 roky mladšia ako jej nevlastný otec. Žena ale nepociťuje žiaden rozdiel vo veku medzi sebou a jej partnerom. Dúfa, že ich rodina bude silná a družná.

Jack odišiel do školy a našiel si zamestnanie v autoservise, aby bol schopný zabezpečiť svoju rodinu. Teraz sa ako dospelý mladý muž môže pred svojimi kamarátmi pýšiť tým, že ako prvý z celej partie sa stal otcom.

Jack nemá problém malému drobcovi vymeniť plienku či nakŕmiť ho z fľaštičky. Ostáva už len veriť, že ich vzťah bude aj naďalej tak silný, plný lásky a starostlivosti. To, či sa jedná skutočne o pravú lásku necháme už na vaše zváženie…

zdroj:videoboom.cc

Back To Top