Keď zomieral 5-ročný chlapec s rakovinou, toto pošepol mame. Dojímavý príbeh vás rozplače

Charlie Proctor potreboval transplantáciu pečene po tom, čo mu v roku 2016 diagnostikovali vzácny typ nádoru, ktorý sa objavuje práve v tomto orgáne. Jeho rodičia Amber a Ben prežívali najťažšie chvíle v ich spoločnom živote.

Spolu s ich priateľmi a rodinou sa snažili vyzbierať peniaze na to, aby ho mohli poslať do Ameriky na liečenie. Žiaľ, týždeň po tom, prišla informácia, že tento typ liečby už nie je možný.

Na pomoc Charliemu bolo prisľúbených takmer 360 000 libier vrátane 10 000 libier od speváčky Pink. Na samotnú operáciu potrebovali viac ako 855-tisíc libier.

No photo description available.                                                                                                                       Facebook

„S pribúdajúcimi dňami sa jeho stav viac a viac zhoršuje. Už nevyzerá ako môj Charlie. Je taký chudý, že vidím každú kosť na jeho telíčku, prepadnutú tvár a unavené oči,“ podelila sa o svoje pocity jeho mama Amber.

„Kam zmizlo moje dieťa?

Veď od narodenia bol mohutný chlapček a s každým by sa najradšej len objímal. Teraz je smutný, unavený a trpí depresiou. Hovorí, že už nevie čo má robiť.

Cíti sa ako nejaká prekážka a záťaž. Trhá mi to srdce. Žiadne dieťa by nemalo cítiť to, čo cíti Charlie. Žiadny rodič by sa nemal pozerať na to, ako jeho dieťa pomaly zomiera. Ak má Charlie odísť, bol by som radšej, keby si ho anjeli vzali pred týždňami, keď ešte netrpel.“

No photo description available.                                  Facebook

„Ako mi môže tak veľmi chýbať, keď je stále vedľa mňa? Chýba mi čo i len rozhovor s ním, maznanie, ktoré nespôsobuje bolesť. Chýba mi stískanie a bozkávanie. Chýba mi jeho úsmev, pretože viem, že ten už nikdy neuvidím nijak inak, len na displeji telefónu. Už nikdy nebudem počuť  jeho smiech! Prosím, modlite sa za zázrak. Prosím, vezmite svoje deti do náručia bozkávajte ich. Neuvedomujete si, aké máte šťastie. Všetci berieme život ako samozrejmosť.“

Charlieho rodine povedali, že mu zostáva už len 2 týždne života.

No photo description available.Facebook

Zdrvená mama z anglického mesta Accrington zverejnila jeho fotku s anjelskými krídlami. Charlie zomrel v náručí oboch rodičov.

No photo description available.                                   Facebook

„Pokojne zaspal v našom objatí. Bolia nás srdcia. Svet prišiel o úžasného malého chlapca. Charlie dal si mi šancu stať sa matkou. Bol si nielen našou inšpiráciou, ale aj inšpiráciou pre ľudí na celom svete. Ukázal si mi, čo je to láska. Teraz je čas odletieť. Som na teba tak pyšná. Bojoval si do poslednej chvíle. Veľmi ma to bolí. Budeš mi navždy chýbať. Sladké sny, dieťatko moje.“  

 

Zdroj: mirror.co.uk