Skvelý odkaz 40-ročnej psychologičky pre všetkých mužov, s týmto sa nedá nesúhlasiť…

Psychologička a krásna žena Lilia Achremčik napísala výzvu pre všetkých mužov, ktorí si ju musia prečítať, ale aj tým, ktorých sa to priamo netýka.

Za 40 rokov vo svojom živote zažila ako pozitívne, tak aj negatívne skúsenosti. Bohužiaľ, či našťastie, spoznala sa s mnohými predstaviteľmi silnejšieho pohlavia, no nie všetci boli hodní titulu „muž“.

Toto by ste mali vedieť:

Drahí muži,

V poslednej dobe sa strašne začnem nudiť, hneď ako sa dám do reči s nejakým mužom. Niekedy ste takí hlúpi, že je možné predvídať čo urobíte alebo poviete.

Áno, aby som bola úprimná, doposiaľ som dostala veľa návrhov na sex. Nikdy som však neporozumela, prečo si muži myslia, že by mi podobný návrh mal imponovať, najmä aj daný muž nie je vôbec atraktívny?

Keď si prejdete určitými etapami svojho života, s najväčšou pravdepodobnosťou už viete, ako takéto situácie vyzerajú a vôbec vás neprekvapujú. Okrem toho veľmi dobre viem, ako môžu byť niektoré udalosti skutočným sklamaním.

Niečo poviete, potom sa vytratíte a stane sa z toho začarovaný kruh – nič nové, všetko ide podľa vášho scenára. Muži, uvedomujete si, že takéto správanie je ľahko predvídateľné?

Kaviarne, reštaurácie…Pozvete ma zahrať si billiard alebo na výstavu. Veľmi dobre rozumiem, o čo tu ide. Ale robte to tak, aby to malo zmysel.

Od prvej minúty mi dokážte, že si ma ceníte. Je to práve váš postoj, ktorý vás robí jedinečným.

Ako psychologička chápem, že inštinkt prevažuje nad rozumom. Primitívnych ľudí, ktorí sa správajú ako primitívne zvieratá je na tejto planéte priveľa. Našťastie, existujú aj vzdelaní ľudia s úrovňou a šarmom. Je ich však málo, sakramentsky málo!

Nepotrebujem flirtovať. Často počúvam: „Poďme sa bližšie spoznať!“

Ako bližšie? Možno že mi prečítate úryvok zo Shakespeara, aby ste zo seba urobili romantického princa, ktorý dobýja moje srdce.

Naozaj chcete vedieť, čo ma u mužov priťahuje? Inteligencia! Počujete? INTELIGENCIA!

V 40-tke ma už nezaujíma, aké veľké je vaše brucho či iná časť tela…Viac ma zaujíma to, o čom sa s vami môžem porozprávať.

Ak ma naozaj chcete prekvapiť, zapôsobte na mňa svojou ľudskosťou. Veľmi dobre chápem, že vaša prvá myšlienka je: „Zaujímavé, aká môže byť v posteli!“

Ale počkajte! Máte mozog, však? Zapnite ho a snažte sa vo mne vidieť osobu, ktorá je vám seberovná, a nie len sexuálny objekt. Buďte citliví.

Prešla som si už mnohým a mnoho som sa naučila. Môžem sa stať vaším zdrojom inšpirácie, pokoja a tepla. Mali by ste ale byť dostatočne chytrý na to, aby ste vo mne dokázali nájsť skrytý poklad.

Je smutné ohliadnuť sa za životom a uvedomiť si, že najmenej, čo som v ňom mala, bola láska. Hoci aj v prípade, že sa ňou opäť stretnem, budem ju už cítiť celkom inak. Ona nie je nikdy rovnaká, a nikdy, rozumejte NIKDY vás nebude nudiť.

V prípade, že mi toto nedokážete ponúknuť, prosím vás, nestrácajte ani váš a ani môj čas.“

Čo si myslíte o posolstve tejto psychologičky? Podeľte sa s nami o vaše názory aj v komentároch na Facebooku!