Celý čas som guličky do WC uchytila zle. TAKTO TO JE SPRÁVNE

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí majú kúpeľňu spojenú s WC, určite vám nie je neznámy problém nepríjemného zápachu.

Možno ste už vyskúšali všetko, ale najjednoduchším trikom  na odstránenie zápachu je oprava čistiacich guľôčok či gélov, ktoré sa zvyčajne inštalujú na bok toalety.

Voňavé viacfarebné guľôčky, ktoré sa pripevňujú k okraju záchodovej misy, sa už stali bežnou súčasťou nejednej rodiny.

Pravdepodobne ste asi netušili, že to po celý ten čas robíte nesprávne. Koniec koncov, na obale nie je žiaden návod. Osvojte si nasledujúci spôsob, akým by sa tieto guľôčky mali skutočne inštalovať.

Fabian Coghetto, mladý Austrálčan, zverejnil vtipné video, v ktorom sa priznal, že až po 27 rokoch sa dozvedel, ako správne pripevniť WC blok do toalety. Rozhodol sa teda ukázať, ako by to malo vyzerať.

Mnoho ľudí ich zvykne vešať na okraj záchodovej misy. Počas používania sa blok pohyboval rôznymi smermi. Často ho bolo treba opravovať. Fabian navrhol vložiť plastovú časť na upevnenie priamo do otvoru pod ráfikom.

@acetrainerfibaa

Household hacks! #aussie #australian #hacks #householdhacks #funny #shock #facts #satisfying #fyp #foryou #fypシ #duet #viral #trend

♬ WHY ARE SOO MANY PEOPLE USING MY SOUND – ur mom

Osviežovač vzduchu sa tak stane statickým. Nepohne sa, kým sa ho nerozhodnete vymeniť. Počas 2 dní získalo austrálske video takmer 2 milióny pozretí. Mnohých táto myšlienka potešila, no niekomu sa tento trik zdal príliš nehygienický.

Mimochodom, nie každý bude môcť týmto spôsobom opraviť WC blok. Dá sa to len v prípade, ak má vaša toaleta otvor pod toaletnou doskou!

 

Zdroj: sovkusom.ru