4 spôsoby ako zastaviť negatívnu energiu z iných ľudí

Každý z nás pozná človeka, ktorý je chronicky negatívny a pesimistický. Nie je dobré, vlastne ani neodporúčame, aby ste si takúto osobu nechali pripustiť k telu. Môžete sa totiž veľmi ťažko zbavovať jeho negatívnej aury. Toto sú štyri užitočné spôsoby, ako zadržať absorbovanie tejto negatívnej energie.

1. Vezmite zodpovednosť za seba.

To ako sa cítite a čo robíte závisí len na vás. Možno budete testovať niektorých ľudí, ktorí vstupujú do vašich životov, ale na koniec len vy ste tí, ktorí si robia potom starosti. Vy jednoducho musíte urobiť vedomé rozhodnutie, že vás nebude ovplyvňovať energia negatívnych ľudí. To je krok číslo jedna.

2. Urobte si čas na oddych.

Keď ste obklopený negatívnymi vibráciami, len sa zdvihnite a odíďte a zamierte do lesa. Keď trávite čas v prírode, cítite sa slobodný a čistý. Tam zmyjete všetku negativitu zo seba. Zhlboka dýchajte. Cítite ten vzduch? Vzduch, ktorý vás oživuje. Pri nádychu dýchate novú, čistú energiu a vydychujete negatívnu. Je to  skôr terapeutické.

3. Jednoducho to ignorujte.

Rovnakým spôsobom parazit potrebuje hostiteľa, aby mohol  žiť, negatívny človek potrebuje niekoho, z koho by čerpal energiu. V opačnom prípade, aký to má zmysel? Keď budete ignorovať negatívne osoby, zoberiete im vietor z plachiet. Nemôžete im povedať, akí by mali byť, ale môžete rozhodnúť, či im budete venovať pozornosť.

4. Nemôžete urobiť všetkých šťastných.

Pokiaľ máte naozaj človeka vo svojom živote, ktorý sa stále sťažuje, stačí si uvedomiť, že nie je možné, aby sme všetci boli šťastní. Negatívna energia nás chce zraziť  ešte nižšie, ale pamätajte, že nie je vo vašich silách spraviť všetkých ľudí okolo seba šťastných a snažte sa udržať svoju energiu radostnej a pozitívnej úrovni.

zdroj: higherperspectives.com