Nevesta po smrti snúbenca svadbu nezrušila, presunula ju na cintorín. Jej fotky vás dojmú

Jessica Padgett a Kendall James Murphy plánovali svadbu dlho dopredu. Potom sa však stalo niečo, čo veci navždy a nezvratne zmenilo. Murphy, ktorý sa živil ako hasič, vyšiel v novembri 2017 k jednému naliehavému prípadu autonehody.

Bežal si do auta pre svoju uniformu, keď v tom ho autom zrazil iný kolega, Colby Blake. Následné testy ukázali, že bol opitý. Nezvládol svoje vozidlo a narazil ešte do troch ďalších áut.

Svadba medzi milujúcim párom sa tak nikdy neuskutočnila. To však Jessica nedokázala akceptovať. Cítila, že bol Kendall James jej životnou láskou a chcela tú lásku spečatiť nejakým veľkým gestom.

Rozhodla sa teda, že si ho vezme aspoň symbolicky. Svadbu usporiadala rovnako, namiesto kostola sa však hostia a príbuzní presne v pôvodne plánovaný dátum zišli na cintorín.

 

Dojemný osud mladej ženy pohol s mnohými ľuďmi, ktorí odvtedy galériu na internete videli. Niektorí ženu chváli za veľkú odvahu, s akou do niečoho podobného išla.

Objavujú sa však aj kritické hlasy, ktoré žene zazlievajú, že pozornosť strháva hlavne na seba. Prezrite si ju tiež a urobte si svoj názor sami:

 

 

 

(Image: Loving Life Photography)

(Image: Loving Life Photography) (Image: Loving Life Photography)(Image: Loving Life Photography)

zdroj:mirror.co.uk