Turistka dala svoju pizzu bezdomovcovi. Nikdy by si ani len nepomyslela, kto to v skutočnosti bol

Please Add Photos
to your Gallery

Žena z Francúzska, Katrine Gombeau, bola v New Yorku na prázdninách keď si poplietla amerického herca Richarda Gera s bezdomovcom. Bez toho aby ho spoznala mu ponúkla kúsok pizze.

Ako to francúzska neskôr sama poznamenala, bola na prechádzke po meste so svojim partnerom a pätnásť ročným synom, keď si všimla muža, ktorý sa prehrabával v odpadkoch. Vyzeral ako bezdomovec. Dojatá z toho pohľadu sa rozhodla, že pôjde k nemu a ponúkne mu kúsok pizze z reštaurácie v ktorej práve bola.

On sa opýtal „čo je v taške?“ Snažila som sa mu odpovedať po anglicky, ale ukončila som to vo francúzštine. Povedala som “ Ospravdlňujem sa, ale Pizza už je studena.“ On odpovedal „Ďakujem Vám veľmi pekne. Boh Vám žehnaj.“ citovala Gombeau.

Karina si uvedomila koho vlastne stretla v uliciach New Yorku o dva dni neskôr, keď zamestnanec hotela v ktorom rodina bývala jej ukázal fotografiu v novinách, kde stála vedľa Gera.

Ukázalo sa, že francúzska náhodou vošla do nakrúcania filmu „Time out of Mind“, v ktorom Gere hraje jednu z hlavných úloh.  Pre Richarda Gera a zvyšok štábu to bol moment, na ktory nezabudnú a budú naň spomínať ako na ilustráciu prostého ľudského dobrá.

zdroj:http:brightside.me


[instagram-feed followtext="PRIDAJTE SA NA NÁŠ INSTAGRAM"]