Tento skvelý tip ti pomôže ak máš bolesti nôh pri nosení vysokých opätkov…

Topánky na vysokom opätku sú najpríťažlivejším doplnkom ženy. Od ihličiek sa cítiš  lepšie lebo zdôrazňujú tvoju ženskosť, predlžujú nohy, dodávajú sebavedomie a jednoducho sa na ne pozerá lepšie. Avšak hádam ani niet na svete ďalšia taká obuv ktorá by takto skomplikovala život ženám ako lodičky. Keď stojíš zopár hodín na ihličkách, vieš veľmi dobre aké bolesti nôh ťa čakajú. Ak sa nechceš vzdať noseniu lodičiek ale bolesti už máš dosť, vyskúšaj tento tip.

Ako sa dá predísť bolestiam nôh pri nosení lodičiek?

Budeš potrebovať náplasť. Ak máš otvorné topánky tak si zvoľ náplasť telovej farby, to nebude vidno. Tretí a štvrtý prst omotaj náplasťou tak ako to vidíš na obrázku. Teraz už môžeš nosiť bezbolestne lodičky.

Ako funguje táto metóda

Medzi tretím a štvrtým prstom je nerv, ktorý je vystavený veľkému tlaku pri nosení topánok na vysokom opätku, zvyčajne toto spôsobuje bolesť nôh, pravdaže ak ti topánky nie sú úzke, v tom prípade ti náplasť nepomôže. Tým že si zlepíš prsty na nohách, zmierníš tlak na prsty pri chôdzi a nebudeš cítiť bolesť. Funguje to s topánkami ktoré ťa netlačia a sú pohodlné.

Takto môžeš nosiť topánky na opätku celé hodiny bez toho aby ťa večer boleli nohy.