Ruský domáci recept vás postaví na nohy! Po prvom použití vylieči boľavé kĺby

Keď sa začne nekonečná bolesť v oblasti kĺbov, tak je o zábavu postarané. Najčastejšie ich pociťujeme v oblastí kolien, pleciach alebo lakťoch. Zvyčajne sa vyskytujú ako súčasť starnutia a väčšinou po 40tich rokov. Čo ale budeme robiť, keď bolesť nastane medzi 25-30 rokom? Čo sa deje? Buď sme sa preťažili alebo sme prežili úraz, zlomeninu. Príznaky môžu viesť až ku artritíde a reumatizme. Chodte ku lekárom a zistite príčinu čo najskôr, no my vám ponúkneme recept ktorým si pomôžete a dosiahnete úľavu.

healthylifetricks.com

Čo potrebujete?

1 lyžicu medu
1 lyžicu štipľavej horcice
1 čajová lyžica jemnej soli
1 polievková lyžica vody

1 vlnený šál
Všetky zložky premiešajte až kým vyrobíte homogénnu zmes.

Obsah prelejete do sklenej nádoby od krému.

Zmes aplikujte na boľavé miesto a prekryte ho igelitovým sáčkom. Previažte šálom, najlepšie vyrobeného z vlny. Zmes nechajte pôsobiť 1.5 až 2 hodiny. Procedúru vykonávajte najlepšie pred spaním, aby vaše kĺby odpočívali. Kúru opakujte niekoľko dní. Zmes uskladňujte v chladničke aby vám čo najdlhšie vydržala.

Načo všetko využijete horčicu? Má skvelé využitie pri ľahkých popáleninách alebo pri bolesti hlavy. Kľudne naneste malé množstvo na čelo a spánky. Bolest za pár minút ustúpi. Pri nádche prehltnite čajovú lyžičku horčice, nepríjemne príznaky zmierni. Experimentuje!
Prečítajte si aj

No Comments Yet

Comments are closed